Apotheka Tinklaraštis


 • Vasarą saulė kanda skaudžiai: specialistė atskleidė, kokia tinkamiausia apsauga ir koks SPF vaidmuo

  Vasarą saulė kanda skaudžiai: specialistė atskleidė, kokia tinkamiausia apsauga ir koks SPF vaidmuo

  Dienoms ilgėjant ir saulei rodantis vis dažniau, svarbu nepamiršti rūpintis savo oda, saugant ją nuo kenksmingų spindulių. Pirmieji karšti saulės spinduliai skatina mus kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ir pasimėgauti „saulės voniomis“. „Kaip bebūtų, tie pirmieji išsiilgti spinduliai, pasirodantys vasaros sezono užuomazgose, ne visiems pasibaigia gerai“, pabrėžė „Apotheka“ vaistinės konsultantė Teresa Urinovič.

  Skaityti daugiau...
 • Iš kur gauti energijos? „Apotheka“ Vaistininkė rekomenduoja sveikų alternatyvų kavai

  Iš kur gauti energijos? „Apotheka“ Vaistininkė rekomenduoja sveikų alternatyvų kavai

  Daugiausia kavos pasaulyje išgeria suomiai, tačiau ir Lietuvoje kava yra mėgstamas gėrimas, turintis įvairiapusišką teigiamą poveikį organizmui. „Apotheka“ vaistininkė Leonora Puodžiūnaitė išvardija keletą šio kvapnaus gėrimo privalumų ir nurodo atvejus, kada kavos reikėtų vengti. Kavą galima pakeisti kitomis sveikomis alternatyvomis, kurios teiks jums energijos visą dieną.

  Skaityti daugiau...
 • „Apotheka Vaistinė“ Panevežyje pradeda gyventojų skiepijimą nuo erkinio encefalito.

  „Apotheka Vaistinė“ Panevežyje pradeda gyventojų skiepijimą nuo erkinio encefalito.

  “Apotheka Vaistinė” Balandžio 22d. pradeda mokamą suaugusių gyventojų skiepijimą nuo erkinio encefalito. “Kaip ir planavome, Panavežyje atidarome skiepų kabinetą RYO prekybos centre ir nuo šiandien pradedame skiepyti nuo erkinio encefalito“, – teigė „Apotheka Vaistinės“ vedėja Vilija Rimašienė.

  Skaityti daugiau...
 • Odos priežiūra esant veido odos sudirgimams nuo apsauginių veido kaukių

  Odos priežiūra esant veido odos sudirgimams nuo apsauginių veido kaukių

  Kasdien arba ilgai dėvint apsauginę veido kaukę gali atsirasti veido odos pakitimų dėl trinties, drėgmės ar susikaupusio prakaito.

  Skaityti daugiau...
 • Gyvenk čia ir dabar. Jauskis jauna, nepriklausomai nuo amžiaus.

  Gyvenk čia ir dabar. Jauskis jauna, nepriklausomai nuo amžiaus.

  Ištisus dešimtmečius senėjimą lėtinanti veido priežiūra skatino skelbti karą laikui, kovoti su laiku, įveikti laiką... Šiandien laiko samprata yra dvilypė, mes bandome tiesiog gyventi „čia ir dabar“, bet tuo pačiu kartais net nesuvokiame tikros laiko tėkmės, nepastebime, kaip greit jis bėga, tarsi būtume nemirtingi. Mes visko norime greitai, čia pat, tuojau pat, ieškome to, kas duotų žaibišką rezultatą. Absoliutus jaunystės kultas sustiprina šį norą dar labiau ir skatina mūsų nekantrumą – ieškome priemonių, kurios suteiktų greitų rezultatų bet kokia kaina.

  Skaityti daugiau...
 • Saccharomyces Boulardii – žarnynui ir ne tik

  Saccharomyces Boulardii – žarnynui ir ne tik

  Boulardii – kas tai?

  Saccharomyces boulardii – tai specifinė mielių rūšis, mieliagrybis, plačiai naudojamas klinikinėje praktikoje. Gaunamas atskyrus nuo Indonezijoje augančių tropinių vaisių. Žiūrint pro mikroskopą – atrodo panašiai, kaip bakterija, tačiau iš tikrųjų tai yra grybelis. Geriausia temperatūra jam daugintis yra panaši kaip žmogaus kūno temperatūra – 30 ᵒC. Šis mieliagrybis praktiškai nepakinta žmogaus virškinamajame trakte, nes yra atsparus skrandžio ir tulžies rūgščių poveikiui, todėl puikiai tinka vartojimui. Jo nauda žinoma jau nuo 1950 metų [1].

  Skaityti daugiau...
 • BioNike – švari kosmetika jautriai odai!

  BioNike – švari kosmetika jautriai odai!

  Pavadinimas BioNike, kilęs iš graikų kalbos ir jo reikšmė yra: BIO (gyvenimas) NIKE (pergalė).

  Tyrimai, testavimai ir naujų produktų kūrimas vykdomi pagal naujausius dermatologinės kosmetologijos standartus bei žinias ir yra paremti svarbiausių nuomonės lyderių – dermatologų, pediatrų, plaukų ekspertų, ginekologų, estetinės medicinos specialistų – bei farmacininkų ir galutinių vartotojų rekomendacijomis.

  Skaityti daugiau...
 • Odos drėkinimas būtinas ištisus metus

  Odos drėkinimas būtinas ištisus metus

  Pirmiausia – ODOS DRĖKINIMAS! 

  Sveikos odos pagrindas – tai pakankamas drėgmės lygis, kurį būtina užtikrinti kiekvienam odos tipui. Nesvarbu, Jūsų oda riebi, mišri, turinti raukšlių ar spuogelių – jai būtinas drėkinimas ištisus metus, nepriklausomai nuo sezono ir oro sąlygų. Vanduo – gyvybės šaltinis! Tad ir odos gyvybingumas taip pat priklauso nuo vandens.

  Skaityti daugiau...
 • Balandžio 7d. – Pasaulinė sveikatos diena.

  Balandžio 7d. – Pasaulinė sveikatos diena.

  Šią dieną norime atkreipti dėmesį Jūsų dėmesį į polsio ir ramybės laiką. Kokybiškas miegas stiprina Jūsų kūną ir protą, bei lengvina imuninės sistemos atsistatymą. Tinkamas poilsis padeda organizmui kovoti su virusais, kenksmingomis bakterijomis ir mikroorganizmais. Miego specialistai rekomenduoja per perą miegui skirti nuo 7 iki 9 valandų.

  Skaityti daugiau...
 • Šlapimo nelaikymas

  Šlapimo nelaikymas

  Šlapimo nelaikymas – nevalingas, nekontroliuojamas šlapimo ištekėjimas, atsirandantis dėl šlapimo pūslės kontrolės praradimo. Žmogaus šlapimo pūslėje vidutiniškai telpa apie 500 ml šlapimo.

  Skaityti daugiau...
Page