Tinklaraštis


 • Kokį pleistrą išsirinkti esant nedideliems paviršiniams sužeidimams?

  Kokį pleistrą išsirinkti esant nedideliems paviršiniams sužeidimams?

  Susižeidus yra labai svarbu pasirinkti tinkamus pleistrus.  „DermaPlast“ pleistrų  asortimentas yra labai platus: dviejų ir penkių dydžių atsparių vandeniui pleistrų rinkiniai, pleistrai jautriai odai, pleistrai vaikams, tekstiliniai pleistrai, pleistrai atsparūs vandeniui ir specialūs šiuolaikiški hidrokoloidiniai pleistrai pūslėms ir nuospaudoms. Visi „DermaPlast“ yra hipoalergiški, pralaidūs orui ir ypatingai malonūs odai.

  Skaityti daugiau...
 • Dabar diabetą galima kontroliuoti dar išmaniau

  Dabar diabetą galima kontroliuoti dar išmaniau

  Sparčiai tobulėjančių moderniųjų technologijų laikais žmonės, siekdami palengvinti kasdienį gyvenimą, vis dažniau naudoja įvairius išmaniuosius įrenginius – ne išimtis ir CD sergantys pacientai. CD – liga, reikalaujanti nuolatinės atidžios gyvenimo būdo kontrolės, gliukozės koncentracijos pokyčių kraujyje stebėjimo ir tikslaus vaistų vartojimo. Su kasdieniais rūpesčiais efektyviai padeda susitvarkyti išmaniojo diabeto valdymo technologijos – net 42 proc. CD sergančių pacientų naudoja įvairias išmaniųjų telefonų programėles, skirtas registruoti bei gauti įvairią su sveikata susijusią informaciją (1).

  Skaityti daugiau...
 • Šlapimo nelaikymas

  Šlapimo nelaikymas

  Šlapimo nelaikymas – nevalingas, nekontroliuojamas šlapimo ištekėjimas, atsirandantis dėl šlapimo pūslės kontrolės praradimo. Žmogaus šlapimo pūslėje vidutiniškai telpa apie 500 ml šlapimo.

  Skaityti daugiau...
 • Kodėl brandaus amžiaus žmonių odai reikalinga ypatinga priežiūra esant šlapimo nelaikymui?

  Kodėl brandaus amžiaus žmonių odai reikalinga ypatinga priežiūra esant šlapimo nelaikymui?

  Garbaus amžiaus žmonių odos struktūra itin skiriasi nuo jaunos odos, nes daugiau negeba tinkamai funkcionuoti ir regeneruotis. Oda tampa plonesnė ir žymiai lėčiau atsinaujina. Jos rūgštinės apsaugos sluoksnis tampa daug jautresnis bet kokiems dirgikliams, kadangi sulėtėja sebumo (riebaus skysčio) gamyba. Nedideli įpjovimai ir nubrozdinimai gyja daug lėčiau. Dėl sumažėjusio gebėjimo gaminti drėgmę kaupiančius epidermio lipidus oda sparčiai išsausėja ir tampa mažiau elastinga, o tai sukelia niežulį. Iš esmės, brandi oda yra itin jautri bet kokiems dirgikliams. Kadangi šlapimo nelaikantiems skirti produktai yra naudojami visą parą, net ir nežymus nepakantumas gali sukelti uždegimines reakcijas.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip stiprinti imunitetą?

  Kaip stiprinti imunitetą?

  Norint išsaugoti per vasarą sukauptas vidines jėgas, svarbu gerai ilsėtis, subalansuotai maitintis ir būti fiziškai aktyviems. Sustiprinti imunitetą ir papildyti energijos atsargas padės maisto papildai.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip atpažinti bei išvengti gripo ir kaip elgtis susirgus?

  Kaip atpažinti bei išvengti gripo ir kaip elgtis susirgus?

  Gripas dažnai prasideda netikėtai: prakaitavimu ir šaltkrėčiu, raumenų ir galūnių skausmais, galvos skausmu, kosuliu ir dažniausiai aukšta temperatūra.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip neužsikrėsti infekcinėmis ligomis?

  Kaip neužsikrėsti infekcinėmis ligomis?

  Suaktyvėjus viršutinių kvėpavimo takų, virškinimo virusams ir gripui, tikriausiai kiekvienam kyla klausimas, kaip viso to išvengti užsikrėtimo.

  Skaityti daugiau...
 • Kas gali sukelti lėtinį nuovargį, nervingumą ir miego sutrikimus?

  Kas gali sukelti lėtinį nuovargį, nervingumą ir miego sutrikimus?

  Jei vargina kojų mėšlungis, lėtinis nuovargis, žmogus dažnai yra dirglus ir kenčia nuo miego sutrikimų, šių negalavimų priežastis gali būti magnio trūkumas.

  Skaityti daugiau...
 • 5 įdomūs faktai apie cholesterolį

  5 įdomūs faktai apie cholesterolį

  Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – vienas pagrindinių širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių. Tai rodo, pavyzdžiui, galimą miokardo infarkto ar insulto riziką. Tačiau kas gi yra tas cholesterolis ir ką dar apie jį reikia žinoti?

  Skaityti daugiau...
 • Ką daryti, jei prastai miegate naktį?

  Ką daryti, jei prastai miegate naktį?

  Geriausiai miego vertę supranta žmonės, kurie dėl kokių nors priežasčių negali išsimiegoti. Nesvarbu, ar to neleidžia padaryti maži vaikai, darbo grafiko ypatumai, koks nors miego sutrikimas, ar lėtinė nemiga.

  Skaityti daugiau...
Page