Alytuje atidaroma nauja „Apotheka“ vaistinė iš kitų vaistinių išsiskirs aptarnavimo kokybe ir prekių gausa

Alytuje atidaroma nauja „Apotheka“ vaistinė iš kitų vaistinių išsiskirs aptarnavimo kokybe ir prekių gausa Šalia Alytaus poliklinikos duris atverianti erdvi „Apotheka“ vaistinė (Naujoji 50 B, Alytus) klientus pasitiks plačiu receptinių ir nereceptinių vaistų asortimentu. Taip pat pasiūlys išskirtinę maisto papildų, grožio, higienos, burnos priežiūros bei ortopedinių prekių gausą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas šeimoms su vaikais ir visiems, kurie ieško kokybiškų produktų ar tikisi profesionalios vaistininkų konsultacijos - kaip gydytis ir veiksmingai stiprinti organizmą, kokius preparatus pasirinkti siekiant išvengti ligų, sveikatinantis ar norint greičiau pasveikti.

Kaip sakė vaistinės vedėjas Rytis Mačionis, nauja vaistinė – išskirtinai patogioje vietoje, ne tik šalia Alytaus poliklinikos, bet ir „Medea klinikos“, kitų sveikatos priežiūros įstaigų, tad tikslas - vaistais ir kitomis medicininės paskirties priemonėmis aprūpinti bei profesionaliai konsultuoti kiekvieną atėjusį žmogų.

„Šalia įsikūrusios beveik visų tinklų vaistinės. Šiuo metu kompensuojamų vaistų kainos visuose tinkluose panašios, tad tikėtina, kad pacientų pasirinkimą nulems profesionalus aptarnavimas, prekių kokybė, išskirtinumas, gausa bei gera emocija, vertingi vaistininkų patarimai“, - mano naujosios „Apotheka“ vaistinės vadovas.

Pasak R.Mačionio, išskirtiniu asortimentu pasirūpinta visose produktų kategorijose: naujosios vaistinės lentynose bus galima rasti etiškų ir ekologiškų maisto papildų „Viridian“, gydytojos Rūtos Merkytės kosmetikos liniją „Manilla“, kokybe garsėjančių prekės ženklų „Sesderma“, „BioNike“, „Uriage“, „Jowae“, BABE, SVR produktų, taip pat išskirtinės kokybės maisto papildų „Dr. Wolz“, „Ecosh“, „Dr. Ohhira“, kurių galbūt nėra kitose vaistinėse.

„Didelį dėmesį skirsime mamos ir vaiko bei ortopedinių prekių asortimentui. Iš patirties matome, kad šios kategorijos dažnai yra pamirštos ir kiek siauresnės, tačiau mūsų tikslas - būti reikalingiems visų amžiaus grupių pacientams, kad ir kokių sveikatos problemų ar poreikių jie turėtų“, - sakė naujosios „Apotheka“ vaistinės Alytuje vadovas. „Taip pat galėsime pasiūlyti tikrai kokybiškų ir ne visur randamų produktų ortodontines problemas turintiems žmonėms. Savo asortimente turime tokių produktų kaip vaško breketams, dantų apnašas padedančias nustatyti specialias priemones, remineralizuojančius dantų kremus „GC Tooth Mousse“ ar „Opalescence“ dantų pastas.

Vaistinė dirbs šiokiadieniais nuo 7.30 iki 18 valandos, o šeštadienį nuo 9 iki 13 valandos. Siekiant pacientų saugumo, bus užtikrinami reikalingi atstumai tarp lankytojų, dezinfekcija ir kitos epidemiologinio saugumo priemonės.

Kalbėdamas apie papildomas paslaugas, R. Mačionis sakė, kad vaistinėje bus galima pasimatuoti kraujospūdį, papildomų paslaugų spektrą planuojama plėsti pagal klientų poreikius. „Turime puikiai įrengtas patalpas pacientų vakcinacijai“, - pridūrė vaistinės vedėjas.

Prie poliklinikos atidaroma „Apotheka“ vaistinė – antroji Alytaus mieste. „Mano, kaip vaistinės vadovo, tikslas – vesti kolektyvą į priekį. Stengtis neatsilikti nuo besikeičiančių gydymo, sveikatinimo, odos priežiūros tendencijų ir užtikrinti kokybiškų paslaugų suteikimą visiems mūsų pacientams. Vaistinėje dirbs 3 vaistininkai, kurie užtikrins profesionalias paslaugas: konsultuos žmones sveikatos klausimais bei patars renkantis grožio produktus. Vaistinės vedėjas komentuoja, kad kartu su kolektyvų stengsisi įsigilinti ir atliepti kiekvieno paciento poreikius – „Padėsime ir ieškosime galimybės užsakyti vaistų ar kitų prekių, kurių galbūt neturėsime savo asortimente, kad žmogus gautų visą reikiamą pagalbą savo sveikatia prižiūrėti“. Komandos tikslas – profesionali paslauga ir grįžtamasis ryšys. Žinodami žmonių poreikius galėsime tobulinti vaistinės veiklą“, - sakė R.Mačionis.

Estijos verslininko Marguso Linnamae (Linamajė) valdomas vaistų didmeninės ir mažmeninės prekybos koncernas „Magnum“ dar 2019m. atidarė pirmąją savo vaistinę Lietuvoje. „Apotheka“ vaistinių tinklas yra gerai žinomas kaimynų šalyse – Latvijoje ir Estijoje ir sėkmingai vykdo savo plėtros veiklą Lietuvoje.