BioNike – švari kosmetika jautriai odai!

BioNike – švari kosmetika jautriai odai!

Pavadinimas BioNike, kilęs iš graikų kalbos ir jo reikšmė yra: BIO (gyvenimas) NIKE (pergalė).

Tyrimai, testavimai ir naujų produktų kūrimas vykdomi pagal naujausius dermatologinės kosmetologijos standartus bei žinias ir yra paremti svarbiausių nuomonės lyderių – dermatologų, pediatrų, plaukų ekspertų, ginekologų, estetinės medicinos specialistų – bei farmacininkų ir galutinių vartotojų rekomendacijomis.

Greitas gyvenimo tempas, užterštas miestų oras, UV spinduliai, stresas ir kiti žalingi aplinkos veiksniai labai veikia odą. Ji tampa jautri, dirgli, reikalauja ypatingos priežiūros.

Įvedę dermatologinės kosmetikos sąvoką 1986 metais, šiandien BioNike specializuojasi dermatologinių kosmetikos priemonių, skirtų jautriai ir alergiškai odai, kūrimo srityje ir vadovaujasi savo ypatinga „Free from“ („Laisva nuo“) filosofija.


BioNike
kosmetika sudėtyse neturi:

  • ALERGIZUOJANČIŲ SINTETINIŲ KVAPIKLIŲ. Yra nustatytos net 26 kvapiosios medžiagos, naudojamos kosmetikoje, kurios sukelia stiprias alergines reakcijas. Norėdama sukurti vartotojams patrauklius kosmetikos gaminius be kvapiųjų medžiagų, BioNike kruopščiai atsirenka ir įvertina žaliavinių medžiagų kokybę, atsižvelgia į jų kvapų ypatybes ir sudaro produktų formules tokiu būdu, kad išryškintų maloniausią uoslei aromatą. Tik keliuose išskirtiniuose produktuose, kuriuose pirkėjas kreipia ypatingą dėmesį aromatui, BioNike naudoja kruopščiai atrinktas ir patikrintas kvapiąsias medžiagas be alergenų (tokių, kaip: citronellol, limonene, geraniol ir pan).
  • GLITIMO. Kosmetinių priemonių, sudėtyje turinčių glitimo, naudojimas jautriai į glitimą reaguojantiems asmenims gali sukelti įvairių formų alerginę odos reakciją. BioNike – švari kosmetika, kurioje nėra glitimo.
  • KONSERVANTŲ. Visi produktai yra sukurti pagal specialią sudėties strategiją, pakeičiančią įprastus konservantus ir užtikrinančią apsaugą nuo mikroorganizmų.
  • NIKELIO. Nikelis – daugumos, alerginio kontaktinio dermatito, atvejų priežastis. BioNike kosmetikos priemonės itin kruopščiai tikrinamos dėl šio, kaip ir kitų sunkiųjų metalų, naudojamų kosmetikos pramonėje ( pvz. kobalto, chromo). BioNike užtikrina, kad visų odos valymo ir puoselėjimo priemonių sudėtyje nikelio kiekis neviršytų 0,00001 %, t. y. yra 10 kartų mažesnis kiekis, nei mokslininkų nustatytas minimalus kiekis, galintis sukelti alerginę odos reakciją.

Štai kodėl BioNike yra saugi ir „švari“ kosmetika. Ją galite surasti visose mūsų vaistinėse Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. Vaistinių adresus rasite čia.