Pagrindinis NAVIVISION PLUS natūralūs akių lašai pavargusioms akims, 15ml

NAVIVISION PLUS natūralūs akių lašai pavargusioms akims, 15ml

MEDICINOS PRIEMONĖ

9,39 €

Produkto/Pakuotės forma
Akių Lašai
Kiekis pakuotėje
15ML
Galioja iki
30.04.2027
Producer Country
Monakas

Dėmesio!

Prekės išvaizda nuotraukoje gali skirtis nuo realios prekės.
Tik el. parduotuvės pasiūlymai.

PREKĖS APRAŠYMAS

Produkto informacija, naudojimas
Natūralūs akių lašai su natrio hialuronatu (0,3 %) ir alavijais užtikrina greitą ir ilgalaikį palengvėjimą esant sausų ir pavargusių akių pojūčiui. Tinka naudoti nešiojant visų rūšių kontaktinius lęšius.


„NaviVision Plus“ pavargusioms akims padeda palaikyti akių paviršiaus ir ašarų aparato fiziologinę būklę, užtikrina greitą ir ilgalaikį palengvėjimą esant sausų akių pojūčiui, kurį sukelia patologinės arba nepatologinės sąlygos, susijusios su išoriniais veiksniais, pavyzdžiui, ilgu žiūrėjimu į televizoriaus ir kompiuterio ekraną, oro kondicionavimu, dulkėmis, dūmų tarša, saulės spinduliais.

- Su natrio hialuronatu 0,3%.
- Sudėtyje eantys alavijai drėkina ir ramina.
- Su natrio hialuronatu 0,3%.
- Tinka naudoti nešiojant visų rūšių kontaktinius lęšius.
- Atidarius galioja 3 mėn.
- Pakuotėje net 15ml.
- Neutralus pH.

SCO (stabilizuotas oksichloro kompleksas) – specialus konservantas, išsaugantis buteliuke esančio tirpalo sterilumą. Veikiant šviesai, SCO suskyla į komponentus, kurių natūraliai yra žmogaus ašarose, pavyzdžiui, natrio chloridą, deguonį ir vandenį, todėl jis gerai toleruojamas.

Natrio hialuronato veikimą optimizuoja ir pailgina sinerginis „P-Plus“ poveikis. „P-Plus“ – vandenyje tirpus polimeras, turintis filmogeninių ir tepamųjų savybių. Natrio hialuronato ir „P-Plus“ junginys ne tik padidina tirpalo klampumą, bet ir pagerina jo sąveikos su gleivine savybes.

Elektrolitai (Cl-, Na+, K+, Ca++ ir Mg++), būtini ląstelių biocheminiams procesams, padeda išlaikyti gerą fiziologinę akies paviršiaus būklę.

Sudėtyje yra alavijų, jie žinomi dėl savo drėkinamųjų ir raminamųjų savybių.

Naudojimo instrukcija
Įlašinkite 1 ar 2 lašus į kiekvieną akį pagal poreikį arba kaip pataria specialistas.

Sudėtis/ingredientai
Natrio hialuronatas 0,3 %, „P-Plus“, alavijai (Aloe vera), kalio chloridas, kalcio chloridas, magnio chloridas, natrio chloridas, SCO (stabilizuotas oksichloro kompleksas) izotoniniame buferiniame tirpale.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
• Siekiant išvengti galimos taršos, saugokite, kad lašintuvo galiuku neprisiliestumėte prie bet kokio paviršiaus ar akies.
• Nenaudokite, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai.
• Įlašinus preparato, nežymus akių jautrumas gali pasireikšti trumpalaikiu dilgčiojimu ar dirginimu, kuris išnyksta pamirksėjus.
• Tirpalo negalima nuryti.
• Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepaste- bimoje vietoje.
• Atidarius buteliuką, tirpalą būtina sunaudoti per 90 dienų.
• Nenaudokite tirpalo, pasibaigus tinkamumo laikui.
• Jei simptomai išlieka, kreipkitės į akių gydytoją.
• Nenaudokite, jei buteliukas yra pažeistas.
• Preparatą saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Laikymo sąlygos
Laikyti 5–35°C temperatūroje, nuo tiesioginės šviesos apsaugotoje vietoje.

Turinys/ pakuotės turinys
15ml

Gamintojas arba atstovybė
Novax Pharma

Pagaminimo šalis
Monakas

LIKUTIS VAISTINĖSE

Data being loaded, please wait

Susiję produktai